Ako doma, navyše s výhľadom na hladinu

Romantický či rodinný pobyt priamo pri brehu Počúvadlianskeho jazera... Aj takto môže začať Váš príjemný čas v Apartmáne pri jazere v rekreačnej oblasti Počúvadlianske jazero v Banskej Štiavnici.

V hlavnej letnej sezóne prístupný Apartmán pri jazere je ideálny pre jednu skupinku hostí. Maximálne 6 osôb môže využívať priestory nášho komfortne a domácky zariadeného apartmánu. Apartmán je situovaný na druhom poschodí budovy a tvorí ho obývacia miestnosť, kuchyňa, dve spálne a kúpeľňa.

Po aktívne strávenom dni si môžete dopriať oddych v obývacej miestnosti s krbom (dotvárajúci dizajn), televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami, jedálenským sedením a rozťahovacím gaučom (slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby). Obývacia miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou, kde je el. rúra, plyn. sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, kávovar, hriankovač, toastovač a kuch. riad. Z kuchyne vedie vstup na balkón s výhľadom na okolie.

Perfektný spánok zabezpečujú dve spálne – každá 2-lôžková. V jednej je umiestnená manželská posteľ a detská postieľka, v druhej sú dve oddelené lôžka. V rámci apartmánu máme kúpeľňu s vaňou, fénom, práčkou, žehličkou a toaletou. Zabezpečili sme rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet v apartmáne.

Vonkajšie prostredie je pripravené pre trávenie chvíľ v spoločnosti dospelých aj detí. K dispozícii je tu posedenie na terase, gril, kotlík, ohnisko aj záhradná hojdačka. Deti sa môžu zabaviť na preliezkach, šmýkačke aj v pieskovisku. Na jazere je možný lov rýb. Láka Vás pobyt v apartmáne, kde sa môžete cítiť ako doma? Tak neváhajte, zaparkujte Vaše vozidlá priamo pri objekte a prežite krásny pobyt u nás. Tešíme sa na Vás!

Ak by ste mali chuť poznávať okolie, priamo ,,pod nosom“ máte Počúvadlianske jazero, kde si v lete zaplávate aj ulovíte ryby. Kúpanie je možné tiež v okolitých tajchoch a jazerách (jazero Klinger, Beliansky tajch, Vindšachtské jazero). Zo sedla bicykla aj pešou chôdzou môžete poznávať krásu prírody Štiavnických vrchov. Turistami obľúbené sú zaujímavosti ako Rozhľadňa Sitno, Botanická záhrada, Banské múzeum v prírode, Banskoštiavnický betlehem aj zámky. V zime si výborne zalyžujete na svahoch strediska Salamandra Ski Resort.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov