Príjemný apartmán blízko k vleku!

Na Donovaloch, len 100 metrov od nástupu na lanovku Nová Hoľa, sa nachádza Apartmán Pohoda, ktorý je situovaný v Apartmánovom dome TATRAN.

V blízkosti apartmánu strávite voľný čas naozaj aktívne. Zažijete adrenalín na bobovej a lanovej dráhe i lezeckej stene. Môžete absolvovať zaujímavé túry a cyklistické výlety do okolitých lesov a pohorí. Pre tých najmenších sú pripravené trampolíny, Myšiačikov vodný svet, detské mestečko Donovalkovo a svet rozprávok Habakuky. V zime si dokonale zalyžujete na viacerých svahoch lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, okrem toho sa tu nachádzajú viaceré bežecké trate a trasy pre skialpinistov. V Liptovskej Osade (12 km) sa nachádza multifunkčný areál Gothal s wellness centrom, bowlingom a viacerými bazénmi.

Náš apartmán je v celoročnej prevádzke a ponúka priestor pre pobyt až 5 dospelých osôb. Je tak vhodný najmä pre rodinnú dovolenku alebo menšiu skupinku priateľov.

V apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, DVD prehrávačom a pohodlným sedením, ktoré využijete aj ako prístelku. Tu využijete tiež kompletne zariadenú kuchynku s jedálenským posedením. Súčasťou apartmánu je aj spálňa s troma lôžkami, rozkladacím kreslom ako prístelkou pre jednu osobu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Z obidvoch miestností apartmánu vedie vstup na veľkú terasu, kde si v lete v pokoji vychutnáte voľné chvíle na exteriérovom posedení. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí apartmánu je k dispozícii vlastný uzamykateľný pivničný priestor, ktorý Vám poslúži na úschovu lyží a bicyklov. V Apartmánovom dome TATRAN počas zimnej sezóny využijete služby reštaurácie s terasou a biliardom i možnosť posedenia v bare. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Prežite super dovolenku na Donovaloch a ubytujte sa v našom Apartmáne Pohoda. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty