Priestranný apartmán s výhľadom na Tatry

Apartmán pod Štrbským Plesom sa nachádza na okraji malebnej obce Tatranská Štrba, vďaka čomu si môžete dopriať priamo z okien apartmánu luxusný výhľad na kúzelnú prírodu a končiare Vysokých Tatier.

Ozubnicovou železničkou, ktorá má zastávku v tesnej blízkosti apartmánu, sa dostanete na špičkové lyžiarske svahy neďalekého strediska Štrbské Pleso (4 km). Tu na Vás čaká niekoľko kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových a bežeckých tratí. V lete si môžete vychutnať prechádzky i horskú turistiku v našich veľhorách, oddychovať v tunajších horských chatách či vyskúšať rôzne wellness služby. Vašu dovolenku určite spestrí aj jazda na kolobežkách, minikárach, horskej bobovej dráhe či člnkovanie na Štrbskom plese.

Nový priestranný apartmán s rozlohou až 112 m2 je situovaný na 5. poschodí novopostaveného bytového domu. Ide o štýlový mezonetový apartmán, ktorý je prispôsobený pre komfortné ubytovanie 8 až 10 osôb.

V apartmáne sa nachádza 2-lôžková spálňa a príjemná obývacia miestnosť s televízorom, kde môžu ďalšie štyri osoby oddychovať na dvoch samostatných lôžkach a jednej pohodlnej rozkladacej pohovke. Obývacia miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu jedál môžete využiť keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Na poschodí apartmánu je umiestnená ďalšia spálňa s kapacitou štyroch lôžok, dovybavená aj televízorom.

V prízemí bytového domu je hosťom k dispozícii priestor na uschovanie lyžiarskeho vybavenia či vlastných bicyklov (výťah v objekte nie je k dispozícii). Milovníkov športu určite poteší aj príležitosť zahrať si tenis na tenisovom kurte, nachádzajúcom sa v tesnej blízkosti bytového domu. Pohodlné parkovanie Vášho auta je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Krásne prostredie, dostupnosť všetkých požadovaných služieb v okolí, tichá lokalita a prijateľná cena sú zárukou príjemného a nezabudnuteľného pobytu. Príďte a presvedčte sa sami!