Apartmán s výhľadom na Gerlachovský štít

Pod vrcholmi Vysokých Tatier, v meste Vysoké Tatry, Vám ponúkame ubytovanie v Apartmáne pod Gerlachovským štítom. Ak túžite po dokonalom oddychu v krásnej prírode, spojenom s komfortným ubytovaním, u nás ste na správnom mieste.

V letnom období turisti ale aj cyklisti ocenia bohaté možnosti výletov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry. Zdoláte vrchol Rysov alebo sa lanovkou vyveziete na Lomnický štít. Pokojnú a menej náročnú prechádzku absolvujete na Štrbskom či Skalnatom plese. Nové sily načerpáte v kúpeľoch v Novom Smokovci. Lyžovačku, snowboarding, bežkovanie či sánkovanie si užijete na svahoch miestnych lyžiarskych stredísk Jakubkova lúka, Hrebienok alebo Tatranská Lomnica.

V našom apartmáne, s celkovou kapacitou pre 4 osoby, Vás privítame počas celého roka. Zo spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlným rozkladacím gaučom, sa Vám naskytne nádherný výhľad na Gerlachovský štít. Gauč je po rozložení možné využiť ako prístelku pre dve osoby. Miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou, kde Vám na prípravu a uskladnenie pochúťok poslúži keramická varná doska, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou.

Po lyžovačke či iných aktivitách si odpočiniete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Pre našich hostí je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli objektu si ugrilujete slaninku alebo opečiete špekáčiky na ohnisku pri vonkajšom posedení. Športovci si lyže, bicykle a iné športové potreby odložia v suteréne v miestnosti na to určenej. Svoje autá môžete zaparkovať priamo pri objekte.

Ak Vás zlákala nádherná príroda a atrakcie Vysokých Tatier, príďte svoju dovolenku stráviť k nám do Apartmánu pod Gerlachovským štítom!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty