Pod Gerlachom v tichom prostredí.

Apartmán pod Gerlachom je situovaný v srdci Vysokých Tatier, v malebnom horskom mestečku - Vysoké Tatry. Svojou výhodnou polohou je apartmán ideálnym miestom pre rodinky s deťmi, turistov, páriky, seniorov ale i skupinky priateľov a známych.

Ak máte radi turistiku (i tú vysokohorskú), ste na správnom mieste. Zdolajte štíty Vysokých Tatier alebo si spravte romantickú prechádzku okolím. Nazbierate si huby či chutné lesné plody. Cyklisti si tu tiež prídu na svoje, rovnako aj Vaše ratolesti, ktoré istotne poteší jazda kočom s konským záprahom alebo člnkovanie na Štrbskom plese. V zime si tu užijete výbornú lyžovačku na upravených zjazdovkách lyžiarskych stredísk - Tatranská Lomnica, Park Snow Štrbské Pleso a Ski centrum Strednica Ždiar.

Apartmán pod Gerlachom poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 2 až 4 osoby. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej izbe s manželskou posteľou, televízorom a rádiom s CD prehrávačom. Chvíľky rodinnej pohody na Vás čakajú aj v spoločenskej miestnosti, vybavenej taktiež televízorom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením s možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s keramickou varnou doskou (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v apartmáne samozrejmosťou, rovnako ako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Milovníkom opekania je k dispozícii na záhrade ohnisko a príjemne si oddýchnete s Vašimi ratolesťami aj v blízkom parku. K apartmánu je k dispozícii garáž na odkladanie bicyklov, lyží, automobilu - parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri apartmáne.

Neváhajte a prežite svoju dovolenku snov už toto leto! Tešíme sa na Vašu skorú návštevu.