Zimná dovolenka v Tatrách za super cenu

Apartmán pod drevenou strechou je situovaný v pokojnej časti malebnej podtatranskej obce Nová Lesná, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Vďaka ideálnej polohe tak predstavuje apartmán celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie turistických prechádzok, vysokohorských a cyklistických túr prekrásnou okolitou prírodou Tatranského národného parku. Výborne zrelaxovať sa môžete aj v blízkom obľúbenom aquaparku AquaCity Poprad (8 km), termálnom kúpalisku Thermal Park Vrbov (15 km), či v liečivých kúpeľoch Aqua Spa Gánovce (9 km). V zimnom období bohatom na snehovú nádielku si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorým sú k dispozícii upravené zjazdovky výborných lyžiarskych stredísk v Tatranskej Lomnici, Štrbskom Plese a Starom Smokovci.

Celoročne Vám ponúkame príjemné a zároveň cenovo dostupné ubytovanie v priestrannom apartmáne, ktorý je umiestnený v podkroví rodinného domu. Apartmán disponuje celkovou kapacitou pre 6 osôb a je vhodný pre ubytovanie rodiniek s deťmi, menších skupín priateľov, párov či jednotlivcov.

Apartmán je tvorený dvomi veľkými 3-lôžkovými izbami ako aj menšou obývacou časťou s gaučovým posedením, kde je Vám k dispozícii zároveň kuchynský kútik s možnosťou prípravy vlastných jedál, v ktorého výbave môžete využívať elektrický varič, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a potrebný riad. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako kúpeľňa s vaňou a toaletou. Počas Vášho pobytu tu môžete taktiež neobmedzene využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Parkovanie Vášho auta je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.