PARKING + WIFI + NETFLIX + SMART BEDS

Priamo v centre podtatranského mesta Poprad a zároveň na tichej strane budovy, je situovaný Apartmán Partman, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie s nádherným výhľadom priamo na Vysoké Tatry.

Mesto Poprad Vám ponúka zábavu i relax v obľúbenom AquaCity Poprad, možnosť prechádzok v historickej mestskej časti Spišská Sobota so zaujímavými kaviarničkami a múzeami alebo tiež turistiku k neďalekým vrchom a pohoriam Vysokých Tatier. Odporúčame Vám spraviť si výlet do Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice ako aj k Štrbskému plesu. S Vašimi ratolesťami sa môžete vybrať do AquaFun Parku Veľká Lomnica a Thermal Parku Vrbov. V zime si perfektne zalyžujete v lyžiarskych strediskách Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - Skitatry, Lopušná dolina - Skichem, Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Hrebienok a mnoho ďalších v okolí.

Ubytovanie v nadštandardnom Apartmáne Partman je Vám k dispozícii celoročne a ponúka pohodlný priestor pre pobyt šiestich osôb.

Prekrásny výhľad sa Vám naskytne priamo z obývacej miestnosti, v ktorej si príjemne posedíte na komfortnom gauči, pozriete si televízor so satelitným príjmom a vypočujete rádio. V prípade potreby využijete rozťahovací gauč ako prístelku pre dve osoby a ako tretia prístelka Vám poslúži rozkladacia posteľ. Súčasťou obývacej miestnosti je aj kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením.

Dokonalý spánok Vám zaručí pohodlná manželská posteľ v 2-lôžkovej spálni s možnosťou jednej prístelky. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. K dispozícii je Vám tu aj terasa s posedením, veľký šatník, práčka a žehlička. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Zaparkujte Vaše autá priamo na parkovisku bytového domu, v ktorom je situovaný štýlový Apartmán Partman a prežite dokonalé dovolenkové chvíle v Poprade. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá