Luxus pod Chopkom, prekrásny výhľad!

Luxusný Apartmán Panoramic je novopostavený moderný apartmán v apartmánovom dome Rezidencia Romantika, ktorý sa nachádza na južnej strane Chopku v nadmorskej výške 1120 m n. m. Ideálnu dovolenku tu prežijete aj vďaka blízkemu prístupu ku kabínkovej lanovke Srdiečko (patriacej lyžiarskemu stredisku Chopok - Juh).

Nedotknutú prírodu v srdci Nízkych Tatier spoznáte prechádzkou po rôznych cyklistických a turistických chodníkoch. Aktívny oddych počas letných dní si užijete aj na upravených trávnikoch prvého 18-jamkového golfového ihriska na Slovensku. Obdivovať krásy prírody pod zemou môžete v Bystrianskej kvapľovej jaskyni, ktorá má úžasné liečebné účinky na dýchacie cesty. V zimnom období si je možné dokonalo zalyžovať na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Chopok - Juh alebo Ski Tále či v stredisku Mýto pod Ďumbierom.

Apartmán Panoramic môžete využívať počas celého roka. Kapacita umožňuje ubytovanie pre 4 až 5 osôb, pre ktoré sú pripravené dve spálne s manželskými posteľami a s možnosťou užiť si nádherný výhľad z balkóna na jedinečnú prírodu.

Spoločný čas strávený v kruhu najbližších strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlným gaučovým sedením, ktoré je využiteľné ako prístelka pre jednu osobu. K príprave jedál Vám poslúži kuchyňa vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Rovnako je tu k dispozícii štýlová kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Ľahký prístup do apartmánu je zabezpečený výťahom. Vo všetkých priestoroch apartmánu je zaistené WiFi pripojenie na internet. Milovníci športov tu tiež majú možnosť uschovať si svoje lyže či bicykle. Parkovanie pre Vaše autá je zaistené priamo pred apartmánovým domom.

Užite si jedinečné prostredie nielen okolitej prírody, ale aj ubytovania v Apartmáne Panoramic. Tešíme sa na Vašu návštevu, vďaka ktorej si skvelo oddýchnete a načerpáte novú silu do ďalších dní.