Oáza pokoja len 200 metrov od wellness

Apartmán Panoráma je oázou oddychu a pokoja, len 200 metrov od termálneho kúpaliska a wellness centra Aquamarin, v dedine Podhájska, na juhu Slovenska.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza množstvo reštaurácií, obchodov, potravín či stánkov s občerstvením, suvenírmi alebo oblečením. Načerpať novú silu a dávku zdravia môžete v 9 bazénoch miestneho termálneho kúpaliska. Určite oceníte aj jeho celoročne prístupný vitálny svet s bohatou ponukou kompletných služieb pre relaxáciu. Po rôznych procedúrach zaiste dobre padne nenáročná prechádzka okolím, jazda na bicykli alebo korčuliach.

Apartmán Panoráma je Vám pre Vaše pohodlie pripravený k užívaniu počas celého roka s maximálnou kapacitou ubytovania pre 5 hostí.

V jeho výbave nechýba obývacia miestnosť, kde si oddýchnete na sedacej súprave (využiteľnej ako prístelka pre 2 osoby) alebo pozriete televíziu na káblové pripojenie, či zahráte sa rôzne hry. Táto miestnosť je prepojená s kuchynským kútom vybaveným keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom.

K maximálnemu komfortu Vám poslúži jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, v ktorej sa nachádza navyše ďalšia prístelka. Samozrejmosťou vybavenia apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, žehličkou a toaletou. Nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chutné raňajky si pokojne môžete vychutnať z posedenia na balkóne s výhľadom na lesík a okolité polia. Počas celého pobytu máte v cene pobytu k dispozícii jedno parkovacie miesto a informačného sprievodcu, v ktorom nájdete všetko o okolitých akciách a zaujímavostiach, či tipoch kam na výlet. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle alebo e-mailom. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá