Útulný apartmán v Tatranskej Lomnici!

Komfortne zariadený Apartmán Orlie Pierko nájdete v známom rekreačnom prostredí Vysokých Tatier, v mestskej časti Tatranská Lomnica, v okrese Poprad.

Atraktívna poloha tejto mestskej časti umožňuje našim hosťom zažiť nádherné chvíle strávené pri prechádzkach tatranskou prírodou, na bicykloch po rôzne náročných cyklistických trasách alebo pri zbere lesných húb a plodov. Pre milovníkov vodných atrakcií sú k dispozícii kúpaliská Thermal Park Vrbov, AquaCity Poprad i AquaRelax v Hoteli Sorea – Titris ***. Zaujímavá a poučná je návšteva Botanickej záhrady, Múzea TANAPu i Ski Múzea priamo v Tatranskej Lomnici. Množstvo zábavy so svojimi deťmi zažijete v galérii optických ilúzií a trick-artu Tricklandii. Ak obľubujete adrenalín, určite si vyskúšajte jazdu na horskej bobovej dráhe TATRABOB v Tatranskej Lomnici. Vyveziete sa lanovkou priamo na Lomnický Štít, kde si vychutnáte neopakovateľné chvíle pohľadom na okolitú krásu Vysokých Tatier. V prípade, že máte radi lyžovanie, užite si pokojnú jazdu na dokonale upravených svahoch lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova Lúka a Hrebienok.

Pozývame Vás stráviť príjemný pobyt do nášho Apartmánu Orlie Pierko, v ktorom Vás ubytujeme počas celého roka. Apartmán disponuje kapacitou pre štyri dospelé osoby a tri deti do 12 rokov.

Apartmán pozostáva z kuchyne a dvoch spální. Skvelé jedlá si pripravíte v plne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením. Príjemne unavení si oddýchnete v dvoch 2-lôžkových spálňach. Vo väčšej nájdete manželskú posteľ 180 cm širokú a rozťahovacie 2-lôžko (140 cm x 124 cm), vhodné len pre deti . V druhej spálni využijete poschodovú posteľ - spodné lôžko "king size bed" (200 cm x 140 cm) pre dve dospelé osoby, vrchné lôžko pre jedno dieťa. Táto spálňa je navyše dovybavená priestrannou rolldoor skriňou, na úschovu Vášho oblečenia. Komfort počas pobytu dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a televízor so satelitným príjmom.

Pre strávenie príjemných dovolenkových dní je Vám k dispozícii balkón s posedením, dostupný zo spálne s manželskou posteľou. V objekte bytového domu sme pre Vás pripravili priestor na úschovu lyží a bicyklov, ktorý nájdete na prvom poschodí. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pri bytovom dome. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu v Apartmáne Orlie Pierko.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov