Výhodná cena a pobyt v tichom prostredí!

Priamo pod Belianskymi Tatrami, v malebnej obci Ždiar, je situovaný útulný Apartmán Norbert, ktorý sa nachádza 1800 metrov od začiatku obce, v smere od Popradu.

Podhorské prostredie obce Ždiar ponúka v lete i v zime zaujímavé možnosti turistiky a cyklistiky po rôznych turistických chodníkoch a cyklotrasách. Navštívite tu aj Beliansku jaskyňu (7 km), Skanzen v Osturni a pekné miesta v susednom Poľsku ako napr. mesto Zakopané, jazero Morskie Oko či trhy v Nowom Targu. Relax i zábavu Vám ponúkajú termálne kúpaliská Thermal Park Vrbov (30 km), AquaCity Poprad (35 km) a Termálne kúpalisko Vyšné Ružbachy (40 km). Na svoje si tu prídu i bežkári a nadšenci lyžovania, ktorí majú v zimnom období možnosť vyskúšať si svahy, množstvo vlekov i sedačkové lanovky (do 5 km od ubytovania) v lyžiarskych strediskách Bachledka Ski & Sun, Ski centrum Strachan Ždiar a Ski centrum Strednica Ždiar.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vaše voľné chvíle do nášho apartmánu, ktorý je súčasťou prízemia rodinného domu so samostatným vchodom. Ubytovanie poskytujeme celoročne, v maximálnej kapacite 6 lôžok vrátane dvoch prísteliek.

Apartmán tvorí obývacia miestnosť s pohodlným gaučom, kde si v kruhu rodiny či priateľov oddýchnete, pozriete televízor so satelitným príjmom, pustíte dobrý film z DVD prehrávača alebo si zahráte stolové a kartové hry. Detičky sa potešia detskému kútiku s hračkami, detskými hrami a v prípade záujmu Vám na vyžiadanie poskytneme detskú postieľku. Detská stolička je súčasťou vybavenia. S obývacou miestnosťou je prepojená kuchynka, kde si pripravíte vlastné jedlá s využitím plynového sporáka s elektrickou rúrou, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice, hriankovača a chladničky.

Pre Váš pokojný spánok sú pripravené dve 2-lôžkové spálne s možnosťou prístelky na rozťahovacej pohovke v každej z nich. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa s vaňou so sprchou a samostatná toaleta. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhradke pod staručkou lipou si príjemne posedíte, oddýchnete od mestského ruchu a ugrilujete dobroty na grile. Vaše auto si pokojne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tak teda neváhajte, zavítajte do nášho Apartmánu Norbert a vypnite od všedných pracovných dní. Už teraz sa na Vás tešíme!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá