Apartmán v centre za skvelú cenu!

Útulný Apartmán Noémi je situovaný v atraktívnom centre známeho kúpeľného mestečka Veľký Meder, na južnom Slovensku.

Váš voľný čas počas pobytu môžete príjemne stráviť v bazénoch s množstvom vodných atrakcií alebo vo wellness centre na kúpalisku Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi. Ak túžite po spoznávaní mesta, odporúčame jazdu na bicykli, kolieskových korčuliach prípadne pešou chôdzou. Milovníci histórie sa potešia návšteve Pevnosti alebo Nádvoria Európy v blízkom Komárne. Váš pobyt si spríjemníte aj výletom na Ranč Czajlik alebo ku Vodnému Mlynu v Kolárove.

V letnom období od mája do konca septembra Vás srdečne privítame u nás v Apartmáne Noémi. Ubytovanie disponuje kapacitou pre 8 osôb. Na výber máte z dvoch takmer totožných 4-lôžkových apartmánov s jednou spálňou vhodných pre rodinky, priateľov či jednu väčšiu skupinku známych.

Každý apartmán disponuje vlastnou, kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, elektrickým sporákom (apartmán č. 2 s plynovým sporákom), elektrickou rúrou (apartmán č. 2 s plynovou rúrou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Skvelý a ničím nerušený spánok si doprajete v 4-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Okrem toho v každej spálni nájdete aj televízor s káblovým pripojením, rádio, dve pohodlné kreslá a konferenčný stolík. Súčasťou každého apartmánu je tiež kúpeľňa s vaňou (apartmán č. 2 so sprchovacím kútom), umývadlom, uterákmi a toaletou. V celom objekte je pre hostí zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér objektu je tvorený posedením na vonkajšej zastrešenej terase alebo altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Nájdete tu aj priestor na varenie chutného kotlíkového guláša. K dispozícii Vám bude aj veľká trávnatá plocha, kde si môžete zahrať futbal či bedminton. Detičky sa potešia šmýkačke, trampolíne a detskému pieskovisku s hračkami. Na vyžiadanie Vám zapožičiame bicykle. V prípade potreby Vám zabezpečíme vypranie Vašej bielizne a radi zapožičiame žehličku, sušič na vlasy, detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Ak prídete s bicyklami, tieto si môžete pokojne uschovať v priestore na to určenom. Vaše autá zaparkujete pod prístreškom pri objekte. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Tešíme sa na Vás.