Štýlový, priestranný apartmán pre rodinu

V lone prírody, vo vyhľadávanej turistickej lokalite na Slovensku, v obci Donovaly leží náš moderný Apartmán Nela.

Ideálna poloha apartmánu Vám zaistí ľahký prístup do prírody Nízkych Tatier či Veľkej Fatry. Poznávať ju môžete pešou chôdzou, na bicykli alebo počas nordic walkingu. Nielen detské srdcia zaujmú atrakcie ako Habakuky, Donovalkovo aj Fun areána s viacerými možnosťami zábavy. Na svoje si prídu milovníci relaxu v blízkom Gothale. A kto vie, že sa tu nachádza miestny pivovar? V zime môžete naplno využívať upravené trate a svahy strediska Park Snow Donovaly.

Celoročne prístupný Apartmán Nela je prispôsobený pre pobyt 4 až maximálne 6 osôb. Nachádza sa na druhom poschodí apartmánového domu s výťahom.

Pekné chvíľky radosti si môžete dopriať v obývacej miestnosti s televízorom s káblovým príjmom, spoločenskými hrami aj gaučovým sedením. Gauč sa dá rozložiť a použiť pre prespanie 2 hostí. Pripraviť si niečo pod zub môžete v kuchynskom kútiku, kde je el. varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. Súčasťou apartmánu je 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jednolôžková posteľ, ktorá sa dá rozložiť na dvojlôžko, aj kúpeľňa so sprchovacím kútom. V apartmáne je tiež samostatná toaleta s bidetom a WiFi pripojenie na internet.

Ubytovaní hostia sa potešia priestoru na dočasné uskladnenie bicyklov a lyží. V prízemí apartmánového domu si v pokoji môžete dopriať kávičku či jedlá v reštaurácii s terasou a barom. Na recepcii Vám môžu odporučiť ďalšie tipy na výlet. Vyhradené máme dve parkovacie miesta k apartmánu. Tešíme sa na Vás!