Priamo v historickom centre Kežmarku

Vynikajúca poloha, slnečný a tichý apartmán... To je náš Apartmán na Tatrabankou, ktorý sa nachádza na hranici pešej zóny Kežmarku.

Kežmarok zaujme svojou históriou. Určite Vám odporúčame navštíviť Kežmarský hrad, múzeum aj artikulárny kostol. Spolu s deťmi si môžete naplánovať jazdu na koni na ranči Čajka. Blízko sú tiež možnosti kúpania, a to v Thermal Parku vo Vrbove, Aqua Relax Titris aj AquaCity v Poprade. Obľúbené sú aj výlety na bobovú dráhu Tatrabob, hra golfu na ploche Black Storku alebo návšteva Belianskej jaskyne.

Počas hlavnej letnej sezóny sa môže prísť ubytovať jedna 4-členná skupinka do nášho útulne zariadeného apartmánu. Apartmán je umiestnený v podkroví budovy a dostanete sa doň po schodoch zboku.

Náš apartmán tvorí jedna priestranná miestnosť, ktorá je rozdelená na obývací priestor, spálňovú časť a kuchynskú časť. V obývacom priestore si môžete pozrieť LCD televízor so satelitným príjmom, zahrať si spoločenské hry a oddýchnuť na gaučovom sedení (v noci sa dá rozložiť a slúži ako prístelka pre dve osoby). Kuchynský kút je vybavený plyn. dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a posedením. Spánok zabezpečuje pohodlná manželská posteľ. V apartmáne je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

WiFi pripojenie v rámci apartmánu môžete používať, k dispozícii je verejná sieť. Parkovanie vozidiel je možné priamo pred bodovou, kde sa nachádza apartmán. Cez deň je parkovanie spoplatnené, v noci nie. Príďte poznávať krásy mesta. Tešíme sa na Vás v Apartmáne nad Tatrabankou.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá