Nový, útulný, pri zimnom štadióne

Ponúkame na prenájom dvojizbový Apartmán Mirka, ktorý je situovaný v Bratislave – Novom Meste, na prízemí domu, v tesnom susedstve vynikajúcej reštaurácie a raňajkového baru. Stačí prejsť aj v papučkách. Apartmán je vhodný len na krátkodobé ubytovanie.

Necelých 8 minút pešej chôdze Vás delí od kúpaliska Tehelné pole aj Zimného štadiónu. Električkou sa dostanete do historického centra s viacerými atrakciami – hradom, pamiatkami, námestiami či galériami. Spolu s deťmi môžete navštíviť ZOO aj Dinopark. A že Vás zaujala vyhliadková plavba po Dunaji? Netreba váhať, sadnúť na bicykel a po cyklotrase sa dostať až k nástupnému miestu. V zime odporúčame korčuľovanie na ľade.

Apartmán Mirka je situovaný do ulice. Apartmán prenajímame maximálne pre 5 osôb. V apartmáne sa nachádza obývací priestor s LCD televízorom s káblovým príjmom, CD prehrávačom, gaučovým sedením a spoločenskými hrami. Jedlá si uvaríte v kompletne vybavenej kuchyni (s el. spotrebičmi, kuch. riadom a sedením). Apartmán taktiež tvoria dve oddelené spálne – každá s manželskou posteľou. V jednej je navyše prístelka vo forme rozkladacej postele. Komfort zabezpečuje kúpeľňa s vaňou, práčkou, samostatná toaleta a WiFi pripojenie na internet.

U nás môžete používať detskú stoličku na kŕmenie a prípadne aj pivnicu, kde si odložíte Vaše bicykle alebo lyže. Parkovanie áut je možné na ulici. Apartmán Mirka – to je moja prvá investícia so svokrou. Verím, že sa Vám bude páčiť (nie svokra, tá je super). Teším sa na Vás! Majiteľka.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá