Komfortný apartmán 200 m od kúpaliska!

V známej juhoslovenskej obci Podhájska, v okrese Nové Zámky, je situovaný náš komfortný Apartmán MIA. Nachádza sa len 200 metrov od Termálneho kúpaliska Podhájska, v časti Svätuša.

Priamo na spomínanom kúpalisku si prídu na svoje všetky vekové kategórie. V letnom období na Vás čaká viacero rôznych exteriérových bazénov i tobogany, v zime zas oceníte vnútorné bazény a vitálny svet - saunu, morský kúpeľ, ľadopád a iné. Počas voľných chvíľ môžete absolvovať cyklistický výlet alebo si len tak vychutnať voľný čas a dobré jedlo v niektorej z mnohých reštaurácií v okolí.

Štvorlôžkový apartmán je Vám k dispozícii počas celého roka a nájdete ho v novovybudovanom apartmánovom dome. Je tak vhodný pre páriky, rodinné pobyty i menšiu skupinku priateľov.

V apartmáne sa nachádza spálňa so štyrmi lôžkami (2 nové rozkladacie kvalitné postele so zdravotnými matracmi), televízorom, jedálenským posedením a kuchynským kútom. Pri ubytovaní 3 resp. 4 osôb sa kvôli rozloženým posteliam znižuje komfort, keďže sa zmenší úžitková plocha. Pre prípravu vlastných jedál využijete sklokeramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač, chladničku a kompletný kuchynský riad. Z tejto miestnosti vedie vstup na priestranný balkón s pekným výhľadom a posedením. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušičom na vlasy. Vaše autá si zaparkujete priamo pri apartmánovom dome.

Vaša rezervácia bude potvrdená až po zaplatení zálohy, ktorá je v hodnote poplatku za jednu noc.

Príďte si oddýchnuť do Podhájskej a ubytujte sa v Apartmáne MIA. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!