Ubytovanie priamo v kúpeľnom centre!

Apartmán Maxim sa nachádza v tesnej blízkosti centra kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, ležiaceho v malebnom prostredí Strážovských vrchov v Trenčianskom kraji. Vynikajúca poloha apartmánu spolu s jeho komfortným vybavením je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, zážitkov aj dokonalého relaxu. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť oddychom v blízkom areáli kúpeľov Trenčianske Teplice s liečivou vodou a rôznymi wellness procedúrami, príjemnými turistickými prechádzkami po okolí alebo množstvom športových aktivít ako tenis, futbal či plávanie. Milovníkom romantiky odporúčame jazdy na koňoch alebo člnkovanie na Labuťom jazierku v Kúpeľnom parku, kde zabudnete na starosti a dokonale si vychutnáte tunajšiu kúzelnú atmosféru. Ak obľubujete kultúrno-historické pamiatky, nevynechajte návštevu Dubnického kaštieľa s múzeom a galériou, Katov dom či Farské schody vedúce k majestátnemu Trenčianskemu hradu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmáne Maxim s celkovou kapacitou pre 2 až 4 osoby, ktorý sa nachádza na 1. poschodí budovy. V priestrannom apartmáne je hosťom k dispozícii jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, vedľa ktorej sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre ďalšie dve osoby). Na prípravu vlastných chutných jedál tu môžete využívať zariadenú kuchynku s jedálenským posedením, v ktorej okrem keramickej varnej dosky, chladničky a rýchlovarnej kanvice nájdete aj potrebný kuchynský riad s príslušenstvom. Súčasťou apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Počas Vášho pobytu je Vám tu rovnako k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí budovy, v ktorej sa Apartmán Maxim nachádza, môžete príjemne relaxovať na terase kaviarničky prepojenej s vinárňou, kde Vás radi ponúknu osviežujúcim drinkom či voňavou kávou a sladkým koláčom. V blízkosti ubytovania sa nachádza aj množstvo reštaurácií a pizzerií s bohatou ponukou jedál, ako aj nákupné centrum Tesco, kde nakúpite všetko potrebné. Parkovanie Vášho auta je zabezpečené na parkovisku priamo pri objekte.

Zažite dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov práve u nás! Tešíme sa na Vašu návštevu!