Priamo pod lyžiarskou 6-sedačkou

PO REZERVÁCII OČAKÁVAJTE TELEFONÁT PRIAMO OD PREVÁDZKOVATEĽA UBYTOVANIA, S KTORÝM SA DOHODNETE NA DETAILOCH!

Hľadáte komfort na najlepšom mieste v Tatranskej Lomnici, tesne pod lanovkou?

Ste tu správne - v nových Apartmánoch MATRIX s výhľadom na hory!

Čakajú na Vás moderné, úplne nové, nadštandardne vybavené 2-izbové apartmány. Ponúkame Vám možnosť pobytu v apartmánoch na prízemí s prístupom do záhrady. Ideálna poloha apartmánov zaručí možnosť ubytovania dvoch rodín v apartmánoch vedľa seba. Ak nepreferujete pobyt na prízemí, radi Vám vyjdeme v ústrety a poskytneme pobyt v apartmáne na najvyššom poschodí. Z každého jedného apartmánu je nádherný výhľad na hory.

V každom apartmáne je obývačka, spálňa a kuchynský kút. K dispozícii je tiež rýchle WiFi pripojenie na internet, veľký LED televízor, viac než 100 satelitných programov, DVD player (s mnohými DVD). Samozrejmosťou každého apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V kuchyni využijete indukčnú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, chladničku s mraziacim boxom a jedálenský stôl pre 4 osoby.

V spálni je veľká manželská posteľ a miesto na prístelku alebo detskú postieľku (súčasťou apartmánu). Ďalšie dve lôžka sa nachádzajú v obývačke na veľkom komfortnom gauči.

Pri vstupe do budovy je lyžiareň. Z apartmánov sa dostanete za 4 minúty chôdzou na hlavnú lyžiarsku 6-sedačku.

Priamo pred budovou je parkovisko.

Raňajky možno objednať vo vedľajších hoteloch vo vzdialenosti 2 - 4 minúty chôdzou. Platba je priamo na mieste. Najbližšie wellness je vo vedľajšom Hoteli Urán.

...a Apartmány MATRIX ešte stále voňajú novotou.