Priamo v areáli Gino Paradise Bešeňová!

Apartmán Matej sa nachádza priamo v areáli známeho termálneho aquaparku Gino Paradise Bešeňová, na prízemí jeho 4-hviezdičkového Hotela LUKA. Vďaka svojej výbornej polohe a dispozičnému riešeniu si tak hostia môžu počas pobytu nerušene vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch s prístupom ku všetkým atrakciám areálu. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame okrem termálnej blahodárnej vody v bazénoch vyskúšať aj niektorú z množstva ponúkaných masáží, saunový svet či adrenalínovejšiu jazdu na tobogáne.

V príjemnom letnom období je toto miesto ideálnym východiskovým bodom na usporiadanie výletov za poznaním prírodných krás, kultúrno-historických pamiatok a atrakcií Liptova. Naopak v zimnom období si nenechajte ujsť vynikajúcu lyžovačku v blízkych TOP lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry a Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok, ktoré sú dostupné už po 15 minútach cesty autom od apartmánu.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v moderne zariadenom bezbariérovom Apartmáne Matej s celkovou kapacitou 4 lôžok vrátane prísteliek. V spálňovej časti jednoizbového apartmánu sa nachádza manželská posteľ, telefón a rádio. Spoločenská časť ubytovania je vybavená pohodlnou rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre 2 osoby), televízorom so satelitným príjmom a trezorom.

Na prípravu chutného občerstvenia Vám tu poslúži kuchynský kút s jedálenským posedením, kde nechýba taktiež elektrický varič, chladnička s mrazničkou ani rýchlovarná kanvica. Súčasťou apartmánu je samozrejme vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kde nájdete aj mäkučký župan a voňavé uteráky. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas celého pobytu sú hosťom plne k dispozícii služby recepcie, reštaurácie, štýlovej kaviarničky a baru s bohatou a pestrou ponukou jedál a nápojov. Dámy istotne ocenia možnosť využiť služieb kaderníčky či kozmetičky, páni možno skôr využijú saunu, fitness centrum či vonkajšie ihriská na volejbal a futbal. Detičky sa môžu zatiaľ vyšantiť na pripravenom detskom ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkami, šmýkačkou, preliezkou aj trampolínou.

Vo vonkajšej časti apartmánu s terasou a posedením si môžete vychutnať voňavú kávičku alebo len tak v plavkách a župane prejsť priamo do areálu k bazénom. Pohodlne zaparkovať Vaše auto je možné na bezplatnom parkovisku priamo pri hoteli.

Ak hľadáte komfortné ubytovanie a uprednostňujete maximálne pohodlie a starostlivosť, vitajte u nás! Tešíme sa na Vašu návštevu!