Apartmán priamo v centre mesta

Chystáte sa navštíviť Košice a hľadáte prenájom s dobrou dostupnosťou do centra a okolia? Máme pre Vás skvelý TIP. Apartmán Mäsiarska 39 sa nachádza v tichej ulici priamo v historickom centre Košíc, neďaleko pešej zóny s dobrým prístupom autom, bicyklom i mestskou dopravou.

Hosťom je k dispozícii trojizbový apartmán, ktorý tvori dvojlôžková a trojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s televízorom, posedením s možnosťou jednej prístelky, vstupná hala a kompletne zariadená kuchyňa (chladnička, sporák, mikrovlnka, varná kanvica, potrebné riady). Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a práčkou. V cene ubytovania je zahrnutý poplatok za WiFi pripojenie na internet. Parkovať môžete pred budovou. Apartmán je ideálny pre početnejšie rodinky ale aj obchodných cestujúcich a turistov, ktorí chcú spoznať Košice a blízke okolie.

Z apartmánu sa ľahko dostanete k známym košickým pamiatkam, múzeám, kaviarňam či reštauráciám. Dom Sv. Alžbety je vzdialený len 100 metrov od apartmánu a do lyžiarskeho strediska Jahodná to máte len 10 km.