Apartmán v kúpeľnom meste za super cenu!

V pokojnej časti mesta Trenčianske Teplice je situovaný rodinný trojgeneračný dom, v ktorom sa nachádza aj príjemne zariadený Apartmán Mary s vlastným vchodom.

Trenčianske Teplice ponúkajú zaujímavé možnosti na trávenie voľného času. Istotne sa Vám oplatí navštíviť preslávené kúpele vhodné najmä na regeneráciu pohybového ústrojenstva. Pre verejnosť je dostupný veľký bazén Grand s tromi plaveckými dráhami a oddychovou časťou v kruhovom relaxačnom bazéne. Určite sa počas Vášho pobytu zastavte aj na Trenčianskom hrade s jedinečným výhľadom na široké okolie. Rodiny s deťmi poteší Tarzánia Trenčín ako aj možnosť jazdy na konci v Ranči Lhota. V zime sú k dispozícii bežkárske trate ako aj lyžiarske strediská ako napr. Ski Park Závada pod Čiernym Vrchom, Homôlka, Ski centrum Zliechov a pod.

Apartmán Mary je situovaný na 1. poschodí a poskytuje celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek. V apartmáne je Vám k dispozícii obývacia miestnosť s gaučom, televízorom so satelitným príjmom a vstupom na veľký balkón s posedením. Na prípravu Vašich jedál využijete kompletné vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením.

Oddýchnete si v jednej z dvoch spální. Nájdete tu jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a jednu 2-lôžkovú spálňu s oddelenými lôžkami a dvomi prístelkami na rozkladacej pohovke. Samozrejmosťou je vlastnú kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá bezpečne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa Vám v Apartmáne Mary bude páčiť a Vašu dovolenku si vychutnáte naplno. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty