Rozľahlý apartmán za výhodnú cenu!

V pokojnej časti podtatranskej obce Nová Lesná, na samostatnom poschodí rodinného domu, je situovaný Apartmán Martino. Výborná poloha apartmánu, len 5 km od Starého Smokovca a 8 km od Popradu, je jeho najväčšou výhodou.

V Novej Lesnej sa nachádzajú viaceré obchody, reštaurácie, pohostinstvá i pošta. Vysoké Tatry a ich mnohé atrakcie sú z obce ako na dosah. Krásny je výlet do Tatranskej Lomnice, odkiaľ Vás lanovka vyvezie až na Lomnický štít. Rovnako z mesta Vysoké Tatry vedie lanovka na Hrebienok, kde sa počas zimných mesiacov pokocháte sochami v Ľadovom dóme a v slnečnom počasí sa Vám naskytne čarovný výhľad na celé Tatry a ich okolie. Zaujímavá je tiež návšteva Levoče, Spišského hradu i Štrbského plesa. Rodinky s deťmi sa dokonale zabavia v AquaCity Poprad, Thermal Parku Vrbov či AquaFun Parku Veľká Lomnica. Ak patríte k lyžiarom alebo snowboardistom oceníte blízkosť lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Starý Smokovec - Hrebienok.

Celoročne Vás srdečne privítame v Apartmáne Martino, ktorý Vám ponúka pekné ubytovanie, vhodné pre pobyt až 9 hostí. Využijete tu kompletne vybavenú kuchyňu s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a chladničkou s mrazničkou. Pripravený je tu pre Vás aj veľký jedálenský stôl so stoličkami a televízor. V apartmáne sa ďalej nachádzajú dve 2-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou a prístelkou, ako aj obývacia miestnosť, ktorú môžete využiť ako tretiu spálňu s dvomi plnohodnotnými lôžkami a prístelkou pre jednu osobu. Z jednej spálne vedie navyše vstup na balkón. V apartmáne je Vám k dispozícii vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Navyše sme pre Vás zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pekné dovolenkové chvíle strávite na balkóne s posedením alebo na terase s exteriérovým stolom so stoličkami a možnosťou grilovania. Ak si prinesiete bicykle a lyže, bezpečne si ich odložíte v miestnosti určenej na ich úschovu. Vaše autá zaparkujete na oplotenom pozemku priamo pri dome.

Doprajte si dovolenku v malebnej obci Nová Lesná a ubytujete sa v našom pekne zariadenom Apartmáne Martino. Tešíme sa na Vás.