Priestranný apartmán za super cenu

Apartmán Maroš je situovaný v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v pokojnej časti malebnej liptovskej obce Demänová, ktorá predstavuje vstupnú bránu do očarujúcej prírody Demänovskej doliny. Vynikajúca poloha apartmánu v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečeným maximálnym komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie ako i športového vyžitia a turistiky.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenom apartmáne s vlastným vchodom, ktorý je umiestnený na podlaží rodinného domu. Apartmán je dispozične prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 osôb. K dispozícii sú Vám v ňom dve príjemné dvojlôžkové spálne, spoločenská miestnosť s pohodlnou rohovou sedačkou a LCD televízorom so satelitným príjmom ako aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Na prípravu vlastnej stravy v nej môžete využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Samozrejmosťou apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V pekne upravenej veľkej záhrade ubytovania je pre hostí pripravené vonkajšie posedenie v altánku so záhradným krbom s možnosťou grilovania a opekania. Nechýba tu ani prenosný gril, kotlík, ohnisko či záhradná hojdačka. Ubytovaným hosťom ponúkame taktiež možnosť zakúpenia si tradičných ľudových liptovských výrobkov z dreva (soľničky, črpáky...), ktoré sú ručne vyrezávané priamo majiteľom ubytovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.