Pri pobyte na 5 dní 1x sauna zdarma

Privát Mako ponúka ubytovanie v obci Trstené na Liptove len 5 km od Liptovského Mikuláša a 3 km od aquaparku Tatralandia a priehrady Liptovská Mara.

Hosťom je k dispozícii mezonetový apartmán s veľkosťou 45 m2 v samostatne stojacom objekte vo dvore pri rodinnom dome na pozemku cca 1000 m2. Na prízemí apartmánu je malá predsieň, kúpeľňa a obytná miestnosť vybavená kuchynskou linkou, keramickou varnou doskou, varnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Drevenými schodmi sa vystupuje do samostatnej spálne s dvomi posteľami a jednou rozkladacou pohovkou. Izba má dostatok úložného priestoru, televízor so satelitom a CD prehrávač s rádiom. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou v celom apartmáne. Za poplatok je k dispozícii aj rodinná sauna.

Príjemné prostredie dotvára krytá terasa s grilom, hojdačky, trampolína, detské ihrisko, pieskovisko, ovocné a okrasné stromy. Hostia tu majú rovnako možnosť opekania a posedenia pri ohni. Pre deti je lákadlom taktiež susediaca obora s ovečkami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pred objektom na vlastnom krytom parkovisku.

V okolí je množstvo turistických trás do Nízkych a Západných Tatier, krásne cyklotrasy pre horské bicykle, vodná nádrž Liptovská Mara i aquaparky Tatralandia a Bešeňová. V zime tu nájdete široké možnosti lyžovania na bežkách priamo v okolí a zjazdovky v Jasnej a na Opalisku. Liptov Region Card a GOPASS ZDARMA.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá