Luxusný apartmán za exkluzívne ceny!

Apartmán Luna Hrebienok sa nachádza v novopostavenom apartmánovom komplexe Hrebienok Resort, situovanom priamo v centre Starého Smokovca - hneď vedľa údolnej stanice lanovky vedúcej na Hrebienok.

Apartmán ponúka svojím vybavením a moderne zariadeným interiérom s pečaťou luxusu vynikajúce miesto pre prežitie naozaj výnimočných chvíľ. Predstavuje výbornú voľbu pre ubytovanie párov alebo rodín s deťmi, ktoré ocenia aj komplexnú ponuku služieb rezortu, ktorého súčasťou je reštaurácia, obchod s potravinami, cukráreň, úschovňa lyží, športové obchody, umyváreň áut a iné.

V okolí rezortu máte rôzne možnosti vyžitia. V letných mesiacoch je to hlavne turistika, pretože Starý Smokovec je východiskovým bodom pre najkrajšie túry vo Vysokých Tatrách o čom svedčí aj jeho vysoká návštevnosť. V zimnom období je to sánkovanie z Hrebienka, návšteva Ľadového domu na Hrebienku s množstvom krásnych ľadových sôch či lyžovanie v blízkom okolí. Okrem blízkych lyžiarskych areálov Jakubkova lúka a Hrebienok si milovníci zimných športov prídu na svoje v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici (7 km) a Štrbskom Plese (18 km).

Štýlový Apartmán Luna Hrebienok je Vám k dispozícii počas celého roka. Apartmán je prispôsobený pre pobyt 2 až 5 osôb, tvorený spálňou s manželskou posteľou a prístelkou v podobe nafukovacej postele, obývacou miestnosťou s pohodlným rozkladacím gaučom (vhodným pre 2 osoby) prepojenou s vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením, balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo výbave apartmánu je samozrejmosťou LCD televízor so satelitným príjmom a WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je verejné a je zaistené priamo v rezorte v podzemných garážach. Cena parkovného na 24 hod. je 9 EUR.

REZERVÁCIA: pre záväznú rezerváciu je nutné zaslanie zálohy v plnej výške ceny pobytu
STORNO PODMIENKY: pri stornovaní pobytu 2 týždne a menej pred nástupom na pobyt je záloha za pobyt nevratná

Tešíme sa na Vašu návštevu!