LUČENEC z pohodlia vlastného apartmánu !

Apartmán Lučenec je situovaný v centre mesta Lučenec, s krásnym výhľadom na Synagógu. Poskytuje krátkodobý prenájom pre hostí, resp. jednu ucelenú skupinu so zabezpečením plného súkromia.

Blízky supermarket vzdialený necelých 100 m umožňuje nákup až do večerných hodín. Mesto Lučenec so svojím okolím ako centrum Novohradu ponúka návštevníkom množstvo prírodných, historických a architektonických atrakcií: Synagógu, Radnicu, centrum mesta Lučenec, kaštieľ Halič, blízke hrady - Fiľakovo, Divín, Šomoška, Modrý Kameň, jaskynné obydlia v Brhlovciach, paleontologické náleziská v Ipeľskom Trnovci, relax v Aquaparku Novolandia, turistické výlety a cyklovýlety v Cerovej vrchovine, vodné plochy Ružiná, Dolná Strehová a veľa iných.

Moderný novozariadený Apartmán Lučenec sa nachádza v obytnom dome s výťahom, s kapacitou pre 8 osôb. Apartmán tvorí priestranná vstupná chodba, ktorou sa dostanete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením. Kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou, samozrejmosťou je aj kuchynský riad pre prípravu vlastných jedál. V kúpeľni je k dispozícii vaňa a práčka. Toaleta v apartmáne je samostatná. Apartmán tvoria tri spálne. V prvej sú k dispozícii dve samostatné lôžka a pohovka. Druhá spálňa disponuje dvomi samostatnými lôžkami, tretia spálňa má manželskú posteľ a gauč. Samozrejmosťou je televízor. Súčasťou apartmánu je jeden balkón. V celom priestore apartmánu je pre hostí zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Možnosť parkovania auta je pri obytnom dome. Vnútorný dvor objektu ponúka novovybudované bezpečné detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami, preliezkami a šmýkačkou. Ak túžite po pokojnej dovolenke či predĺženom víkende v peknom prostredí s bohatými možnosťami trávenia voľného času, srdečne Vás k nám pozývame. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá