Moderný apartmán priamo pri vode!

Apartmán Lodenica je situovaný v súkromnom modernom komplexe s originálnou architektúrou, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže, v rekreačnej oblasti Veľká Domaša, časť Dobrá.

Zaujíma Vás, ako môžete stráviť Váš voľný čas mimo apartmánu? Doprajete si člnkovanie, jachting, rybolov i plávanie vo vodnej nádrži Veľká Domaša. Upravená kamenistá pláž je od ubytovania vzdialená len pár krokov. Pekné slnečné dni Vás zlákajú na turistiku i cyklistiku po okolí, napr. k hradom Čičava, Brekov či Jasenov. Ak zatúžite po výlete, oplatí sa ísť do mesta Stropkov s historickým kaštieľom, Zoo Parkom alebo do mesta Humenné, kde si priblížite históriu Východoslovákov v miestnom skanzene a navštívite renesančný kaštieľ.

V našom štýlovo zariadenom a klimatizovanom apartmáne sa budete cítiť ako doma, navyše sa Vám z jeho interiéru a terasy naskytne jedinečný výhľad na vodnú plochu. Apartmán je Vám k dispozícii od mája do septembra, ponúka Vám priestor pre pobyt až 5 hostí.

Rozľahlá a moderne zariadená obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou poslúži ako spoločný priestor na trávenie voľných chvíľ. V prípade záujmu Vám rozťahovaciu pohovku pripravíme ako prístelku pre dve osoby. Váš pobyt si spríjemníte pozeraním programu v LED televízore so satelitným príjmom, počúvaním rádia alebo hraním rôznych spoločenských hier. Zároveň sa tu nachádza jedálenský stôl so stoličkami a priamy vstup na terasu (pozdĺž celého apartmánu) s exteriérovým posedením.

V štýlovej kuchyni, k príprave Vašich obľúbených jedál, využijete indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, toaster, hriankovač a chladničku s mrazničkou. Riad za Vás umyje umývačka riadu.

Dokonalý oddych Vám zaručí 2-lôžková spálňa s veľkou manželskou posteľou, možnosťou jednej prístelky na rozťahovacom gauči a šatníkom. V prípade, že nás navštívite aj s malým dieťatkom, radi Vám prichystáme detskú postieľku. Apartmán dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a dvojitým umývadlom. Apartmán je nefajčiarsky, fajčiť je povolené na terase.

Na základe požiadavky je možné dlhodobo prenajať tzv. lodenicu, ktorá je situovaná pod apartmánom. Vhodná je na úschovu lode alebo iných potrieb. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tak neváhajte a príďte stráviť dovolenku snov do Apartmánu Lodenica s čarovným výhľadom. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá