Nový moderný apartmán, Tatranská Štrba!

Pozývame Vás stráviť dovolenku do nového Apartmánu Lieskovec 55, ktorý sa nachádza priamo v obci Tatranská Štrba, v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Iba 3 minúty chôdzou môžete prejsť na stanicu Ozubnicovej železnice "Zubačka" Tatranský Lieskovec. Vláčik Vás rýchlo a komfortne odvezie k Štrbskému plesu ako aj do malebnej podtatranskej obce Štrba.

Tatranská Štrba je ideálnym miestom na realizovanie rôznych cyklistických túr, turistických výletov ako aj nenáročných prechádzok obcou a okolím. Zubačka Vás zavedie k spoznávaniu prírody Štrbského, Skalnatého, Popradského, či Zeleného plesa, ako aj k zábave na horskej bobovej dráhe Tatrabob. Odporúčame Vám navštíviť i blízke Múzeum Tatranského národného parku alebo Botanickú záhradu v Tatranskej Lomnici. Lyžovanie či snowboardovanie je výborné na svahu miestneho lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, prípadne na svahoch blízkych stredísk Hrebienok či Jakubkova lúka.

Apartmán Lieskovec 55 je priestorovo menší, ale napriek tomu útulný, čistý a voňavý. Ubytovanie v tomto apartmáne je Vám k dispozícii počas celého roka a to pre maximálne 2 hostí. Nachádza sa na 4. poschodí nového bytového domu bez výťahu.

Apartmán Lieskovec 55 je jednoduchý, pohodový a praktický. V apartmáne môžete využívať veľké pohodlné gaučové sedenie, ktoré po rozložení (164 x 205 cm) slúži na prespanie dvoch hostí. K dispozícií je televízia, kde si môžete vybrať z viac ako sto televíznych staníc. K príprave jedál, podľa vlastných predstáv, Vám poslúži kuchyňa s elektrickým sporákom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletne vybavenou kuchynskou linkou. Komfort dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou vybavenia apartmánu je posteľná bielizeň, fén, osušky a kozmetické potreby. Práčka a sušička prádla sa nachádza na prízemí obytného domu.

Rovnako tu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Na prízemí si môžete taktiež uschovať bicykle aj lyže. Parkovanie áut je zaistené priamo pri bytovom dome. Náš personál Vám predstaví celý apartmán, vysvetlí užívanie, jeho vybavenie a ochotne poradí s tipmi na ľahšie, či náročnejšie túry alebo výlety po okolí. Hoci nemáme recepciu, sme Vám k dispozícii na zavolanie. V okolí bytového domu sa v okruhu 100 metrov nachádzajú reštaurácie, hotely, koliby, bary i terasy k posedeniu. Tešíme sa na Vás v Apartmáne Lieskovec 55.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá