Vynikajúca poloha a trendy apartmán!

Túžite po dovolenke s nádychom nadštandardu a zároveň za naozaj rozumnú cenu? Štýlový Apartmán Libuše je pre Vás pripravený celoročne, v atraktívnej časti obce Podhájska, len 300 metrov od termálneho kúpaliska.

Výborné podmienky na cyklistiku, zaujímavé výlety do okolia, perfektný relax a celodenná zábava pri vode - to všetko ponúka Podhájska. V blízkom Termálnom Kúpalisku Podhájska si prídu na svoje dospelí i tí najmenší, na ktorých tu čakajú vonkajšie a vnútorné bazény, tobogany ako aj program s animátormi. Ak túžite po oddychu, svojimi službami Vás poteší Wellness Centrum Aquamarin. V zimnom období sa lyžiari a snowboardisti potešia lyžiarskemu vleku Pallag - Čechy.

Plne klimatizovaný Apartmán Libuše Vám svojim priestorom ponúka ubytovanie pre 4 osoby. K apartmánu sa pohodlne dostanete výťahom. Pripravená je tu obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou, ktorú využijete ako prístelku pre dve osoby. V pokoji si môžete pozrieť program v televízore TV smart so satelitným príjmom (všetky druhy programov) a v kuchynskom kútiku uvariť jedlá podľa vlastnej chuti. Kuchynka je zariadená keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Klimatizácia je v rámci ceny ubytovania.

Od obývacej miestnosti je posuvnými dvermi oddelená spálňa s manželskou posteľou a stolíkom so stoličkou. Zo spálne aj z obývacej miestnosti vedie vstup na vlastný balkón. V apartmáne sa nachádza tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušiakom na prádlo. Zabezpečili sme pre Vás aj WiFi pripojenie na internet.

Páči sa Vám Apartmán Libuše? Ak áno, už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Podhájskej!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty