Moderné ubytovanie v centre mesta

Moderne zariadené Apartmán Leyla a Štúdio Šuťak sú situované v historickom centre Bardejova, na Radničnom námestí.

Mesto Bardejov Vám ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Milovníci histórie sa potešia návšteve Baziliky svätého Egídia, Veľkej, Hrubej a Školskej bašty, Šarišskému Múzeu - Mestskej Radnice alebo sa len poprechádzajú po krásnej promenáde Radničného námestia s množstvom kaviarní a reštaurácií. Ak zatúžite po turistike, odporúčame túru na pohorie Čergov. Dokonalý oddych pre Vaše telo i dušu si doprajete v známych Bardejovských kúpeľoch. V zime si zalyžujete na svahoch stredísk Regetovky alebo Stebníckej huty.

Celoročne Vás radi ubytujeme v našom Apartmáne Leyla a Štúdiu Šuťak s celkovou kapacitou pre 12 osôb.

Štúdio Šuťak sa nachádza v podkroví apartmánového domu. Hosťom je k dispozícii pohodlná manželská posteľ, rohový rozťahovací gauč (vhodný pre prespanie dvoch osôb) a televízor s káblovým príjmom. Chutné pokrmy si pripravíte v kuchynskom kúte s posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. K celkovému vybaveniu štúdia prislúcha i kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, uterákmi, sušičom na vlasy, stojanom na sušenie prádla a toaletou.

Apartmán Leyla disponuje dvomi 4-lôžkovými spálňami. Každá je s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ktoré je zároveň rozťahovacie, vhodné na prespanie 2 osôb. Obývacia miestnosť je vybavená televízorom s káblovým príjmom, jedálenským posedením a rozťahovacím rohovým gaučom, slúžiacim ako prístelka pre dve osoby. Vaše kulinárske umenie si vyskúšate v plne vybavenej kuchyni s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je moderne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, stojanom na sušenie prádla, práčkou, uterákmi, bidetom a toaletou. Tento apartmán je navyše dovybavený ešte jednou samostatnou toaletou.

Spojenie s okolitým svetom zabezpečuje bezplatné WiFi pripojenie na internet. Bezpečné parkovanie Vašich áut je zabezpečené pri objekte kamerovým systémom. Príďte a navštívte nás v Apartmáne Leyla a Štúdiu Šuťak. UŽ teraz sa tešíme na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Fajčiarov