Krásne prostredie s výhľadom na Tatry!

Komfortný Apartmán Lesná je situovaný v krásnej podhorskej obci Stará Lesná, ktorá je výborným východiskovým miestom pre Vaše cyklistické a turistické výlety okolím.

Okolitá príroda ponúka bohaté možnosti pre letné i zimné aktivity, ako sú turistika, zber lesných plodov a húb, čo je zárukou výbornej dovolenky pre úplne všetkých. V Tatranskej Lomnici (3 km) si zajazdíte na horskej dráhe Tatrabob. Perfektnú lyžovačku na dokonale upravených zjazdovkách s možnosťou večerného lyžovania si zas užijete v špičkových lyžiarskych strediskách Greguška Ski Pod Lesom (4 km), Tatranská Lomnica (6 km), Ski Jakubkova Lúka (9 km). Blízko apartmánu sa nachádza zastávka Skibusu, a tak sa ním vyveziete priamo k lyžiarskym vlekom. Po náročnom dni plnom aktivít výborne padne relax v blízkom aquaparku AquaCity Poprad (13 km).

Hosťom ponúkame celoročne ubytovanie v štýlovom apartmáne s kapacitou pre 9 osôb. Náš apartmán je vhodný pre rodinky s deťmi či menšiu skupinku priateľov a známych.

Apartmán sa nachádza na samostatnom poschodí, kde Vám je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským kútom. Táto miestnosť je vybavená televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. Ako stvorená na relax je aj druhá spoločenská miestnosť s knižnicou a pohodlným posedením. V apartmáne môžete využiť dve 3-lôžkové spálne s možnosťou prístelky pre 3 osoby. V prípade potreby Vám radi zapožičiame detskú postieľku. Samozrejmosťou je veľká kúpeľňa s toaletou. Apartmán je navyše vybavený aj jednou samostatnou toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas letných dní si spríjemníte voľné chvíle posedením v altánku pri ohnisku, zatiaľ čo Vaše deti sa vyšantia na šmýkačke a trampolíne. Vieme Vám zaistiť tiež kotlík či žehličku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmáne, tak zavítajte k nám a zažite výbornú dovolenku v srdci Vysokých Tatier! Tešíme sa na Vás!