Vaše pohodlie je pre nás prioritou!

Apartmán LEBO je situovaný uprostred nádhernej prírody Kysúc, v tichšej časti nad centrom malebnej obce Oščadnica.

Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu, turistiky, rekreácie ako i športového vyžitia. Počas celého Vášho pobytu sú Vám k dispozícii služby päťhviezdičkového TOP strediska zimných športov Snowparadise Veľká Rača, kde si môžete vychutnávať 14 km upravovaných zjazdoviek rôznej náročnosti, bežecké trate či bobovú dráhu. V letnom období sa môžete vydať spoznávať okolitú prekrásnu prírodu prostredníctvom množstva cyklistických a turistických chodníkov. V Sunparadise Veľká Rača Oščadnica sú pre Vás pripravené rôzne adrenalínové aktivity ako lezecká stena, kolobežky, lanová dráha, aquazorbing alebo lukostreľba. Nuda Vám počas Vašej dovolenky u nás tak určite hroziť nebude.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a nadštandardne zariadenom jednoizbovom apartmáne, ktorý je umiestnený na prvom poschodí apartmánového domu B. Apartmán je svojím vybavením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 2 až 4 osôb.

V obývacej časti apartmánu je Vám k dispozícii televízor a príjemná rozkladacia pohovka s možnosťou prespania dvoch osôb. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a hriankovač.

V spálňovej časti apartmánu sa nachádza manželská posteľ s kvalitnými pružinovými matracmi. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom s masážnou hlavicou a toaletou. Súčasťou apartmánu je veľká loggia s posedením a lyžiareň s uzamykateľnými skrinkami.

Vykurovanie apartmánu je riešené 20 hodín denne dvomi elektrickými konvektormi napojenými na centrálny termostat, ktorý je umiestnený pri vchodových dverách apartmánu. Pre zaparkovanie Vášho auta máte pred apartmánovým domom vyhradené vlastné parkovacie miesto. V prípade ak dostanete chuť na grilovačku, využiť môžete záhradné sedenie, ktoré nájdete v súkromnom priestore medzi apartmánovými domami. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty