Apartmány po rekonštrukcii. Nízka cena!

Zatúžili ste prežiť príjemnú dovolenku s rodinkou či priateľmi priamo vo Veľkom Mederi? Príďte k nám, do Apartmánu Ládi, ktorý sa nachádza necelých 700 m od Termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.

Voda v bazénoch skombinovaná s príjemným počasím, nielen počas letných dní, dodá Vášmu pobytu u nás to správne čaro. Dokonalo sa tu zrelaxujete vo wellness centre kúpaliska alebo sa s deťmi zabavíte na toboganoch, športových ihriskách, v lezeckom parku Tarzánia či iných detských atrakciách v areáli. V blízkosti ubytovania je navyše k dispozícii aj fitness centrum. Veľký Meder sa spája aj s romantickými prechádzkami či občerstvením v miestnych baroch a reštauráciách. Len 50 metrov od apartmánov je situovaná zastávka výletného vláčika. Odporúčame výlet k Lodnému mlynu v Kolárove aj na Nádvorie Európy v Komárne. Zima je tu vhodná na korčuľovanie na lade alebo spomínaný oddych v bazénoch.

Celoročne môžete u nás nadobudnúť pocit domova v našom ubytovaní Apartmán Ládi. K dispozícii máme pre Vás šesť apartmánov s celkovou kapacitou pre 22 hostí. Na výber máte:
- jeden 2-lôžkový apartmán;
- jeden 3-lôžkový apartmán;
- tri 4-lôžkové apartmány;
- jeden 5-lôžkový apartmán s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou.

Každý z apartmánov je okrem príslušného počtu lôžok vybavený televízorom s káblovým príjmom (64 programov). K príprave a ohrevu pokrmov Vám v niektorých apartmánoch poslúži kuchynský kútik s jedálenským sedením a chladničkou s malou mrazničkou. Súčasťou každého apartmánu na prízemí je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí má jeden apartmán vlastné sociálne zariadenie, zvyšné dva majú spoločné. Spojenie s okolitým svetom je zaistené aj prostredníctvom bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Na upravenej záhradke si posedíte v altánku s posedením a kotlíkom na guláš (12 l). Odtiaľto dohliadnete aj na svoje detičky počas prípravy jedál na grile. Nachádza sa tu tiež malá a veľká terasa vhodná pre fajčiarov ako aj stolný tenis ideálny na aktívne trávenie voľného času. Mysleli sme taktiež na parkovanie a zabezpečili ho priamo v oplotenom dvore ubytovania. Stačí len zodvihnúť Váš mobilný telefón a zavolať, respektíve sadnúť k počítaču a napísať nám e-mail. My sa už teraz na Vás tešíme.