Ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi.

Apartmán KRIVÁŇ je situovaný v historickom meste Levoča. Predstavuje ideálne ubytovanie pre jednotlivcov, skupiny ako aj pre rodiny s deťmi.

Apartmán KRIVÁŇ je k dispozícii celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 osôb. Prízemie apartmánu tvorí spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Rovnako tu nájdete kuchyňu s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou a jedálňou. Prízemie dotvára samostatná toaleta so žehličkou a práčkou, ktorá je k dispozícii len pri rezervácii nad 7 dní.

Na poschodí apartmánu sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a balkónom ako aj jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Súčasťou poschodia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Veľká záhrada Vám ponúka možnosť pohodlného posedenia, grilovania a dokonalého oddychu po náročnom dni. V garáži si odparkujete až dve autá.

V blízkosti od apartmánu sa počas horúcich dní schladíte na bio kúpalisku, navštívite historické centrum Levoče so známym Oltárom Majstra Pavla z Levoče. Na výlet Vám odporúčame zájsť k pamiatkam UNESCO medzi ktoré patrí Spišský hrad a Spišská kapitula ako aj do okolitých miest Spišská Nová Ves a Kežmarok. Zaujímavú turistiku i cyklistiku zažijete v Slovenskom raji, kde si tiež vyskúšate splav Prielomu Hornádu. Neďaleko od ubytovania si zalyžujete na svahoch lyžiarskeho strediska Resort Levočská dolina.

Tak teda príďte do Apartmánu KRIVÁŃ a ubytujte sa s priateľmi či rodinkou. Už teraz sa tešíme na návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov