Apartmán so saunou a masážnou vaňou!

Apartmán Kaskáda predstavuje luxusne a nadštandardne zariadený apartmán, situovaný v prekrásnom podtatranskom prostredí v príjemnej a tichej časti obce Štôla s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Ideálna poloha apartmánu v kombinácii s jeho štýlovým vybavením je tak zárukou vynikajúcej dovolenky či predĺženého víkendu, a to počas celého roka.

Apartmán je veľmi dobre prístupný k známym tatranským centrám a lyžiarskych strediskám ako Štrbské Pleso (11 km), Starý Smokovec (13 km), Tatranská Lomnica (18 km), Lopušná dolina (7 km) či mestu Poprad (20 km). Vychutnávať si tu tak môžete bohaté možnosti letných ako aj zimných aktivít. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri jazde na koni v blízkom Jazdeckom klube Jagal v Mengusovciach či relaxe v termálnych bazénoch kúpaliska Vrbov a aquaparku AquaCity Poprad s ponukou vitálneho sveta a najväčšieho dvojpodlažného wellness centra na Slovensku.

Apartmán Kaskáda disponuje celkovou kapacitou 6 lôžok (2x manželská posteľ + 1x dvojlôžkový rozkladací gauč). K dispozícii je Vám kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej si veľmi ľahko a rýchlo pripravíte vlastné chutné jedlá či občerstvenie. Súčasťou kuchyne je zároveň obývacia časť s pohodlným rozkladacím gaučom ako aj sauna pre dve osoby. Využívať tu môžete taktiež terasu s posedením a kúpeľňu s veľkou masážnou vaňou a toaletou. K pokojnému spánku sú pripravené dve samostatné 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a LCD televízorom so satelitom. V priestoroch celého apartmánu je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Apartmán je umiestnený v podkroví apartmánového domu, pri ktorom majú ubytovaní hostia vyhradené jedno parkovacie miesto.

Doprajte si počas svojho pobytu vo Vysokých Tatrách maximálny komfort a rezervujte si pre seba Apartmán Kaskáda ešte dnes! Tešíme sa na Vašu návštevu.