Apartmán ideálny pre rodinky s deťmi!

Srdečne Vás pozývame stráviť dovolenku do Apartmánu Jedľa, ktorý sa nachádza v tatranskej osade Štrbské Pleso. Očarujúcu okolitú prírodu Vysokých Tatier si užijete priamo z balkónu apartmánu.

V letných mesiacoch sa môžete vybrať na nenáročné prechádzky, cyklotúry ako aj na turistiku. Spoznávať sa tak dá Štrbské pleso, Vodopády Skok, Popradské pleso, prípadne si môžete spraviť celodenný výlet na Kriváň či Rysy. Relaxovať sa je možné tiež v okolitých wellness centrách miestnych hotelov ako i v Kúpeľoch Štrbské Pleso. Deti sa potešia streľbe z luku i winchestrovky, skákaniu na trampolíne, jazde na autíčkach či malej motorke. Zima je za ideálna na bežkovanie alebo lyžovanie sa v špičkovom lyžiarskom stredisku Park Snow Štrbské Pleso. Ďaleko to nie je ani na svahy Ski Podbanské, Jakubkovej lúky alebo Hrebienku.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v peknom apartmáne pre maximálne 5 osôb. Apartmán sa nachádza na šiestom poschodí bytového domu a ľahko sa doň dostanete výťahom. K dispozícii je Vám tu obývacia miestnosť s balkónom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, spoločenskými hrami, hračkami pre deti a gaučovým sedením (slúžiacim po rozložení ako prístelka pre dve osoby). Milovníci varenia si svoje špeciality pripravia v kompletne zariadenej kuchyni (el. spotrebičmi a riadom) s barovým pultom a dvomi stoličkami.

Pokojný spánok Vám zaistí jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a pevným lôžkom, ktorá je dovybavená balkónom s panoramatickým výhľadom na Tatry. Komfort ubytovania dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na rôznych miestach apartmánu môžete bezplatne používať WiFi pripojenie na internet.

S Vašimi ratolesťami sa môžete vybrať na príjemnú prechádzku - v okolí do 200 m sa zahrajú na pieskovisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené do 50 m od ubytovacieho zariadenia. Vezmite svojich najbližších do jedinečného prostredia, ubytujte sa v Apartmáne Jedľa a prežite tu príjemne strávené chvíle. A pokojne so sebou môžete doviezť svojho štvornohého miláčika. Tešíme sa na Vás!