Len 150 metrov od termálneho kúpaliska

Apartmán Jarka nájdete vo vzdialenosti len 150 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska v obci Podhájska. Skvelá poloha ubytovania Vám tak umožní naplno si vychutnávať oddych nie len vo vonkajšom komplexe kúpaliska s bazénmi s geotermálnou vodou ale aj vo vitálnom a bazénovom svete novovybudovaného Wellness centra Aquamarín s množstvom relaxačných procedúr.

Ponúkame Vám ubytovanie v komfortne zariadenom apartmáne s kapacitou pre 5 osôb. Apartmán je maximálne prispôsobený pohodliu a oddychu našich klientov. K dispozícii je Vám tu trojlôžková spálňa a príjemná obývacia izba s LCD televízorom a posedením, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. K výbave kuchyne patrí keramická varná doska, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Pohovka v obývacej miestnosti je rozkladateľná a využiteľná pre 2 prístelky. Samozrejmosťou apartmánu je WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Výborným benefitom apartmánu je taktiež balkón a bezproblémové parkovanie priamo pri apartmánovom dome. Radi Vás u nás privítame a tešíme sa na Vašu návštevu.