Len 800 metrov od Aquaparku Tatralandia

Apartmán Ivan sa nachádza v srdci Liptova v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš v Liptovskej Ondrášovej. Apartmán má veľmi výhodnú polohu, je vzdialený len 800 metrov od najväčšieho Aquaparku na Slovensku - Tatralandia.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v apartmáne, vhodnom pre ubytovanie max. 7 osôb, ktorý disponuje tromi dvojlôžkovými izbami s možnosťou využitia jednej prístelky na jednej z izieb. Celková kapacita apartmánu tak predstavuje 7 lôžok. Apartmán je vybavený veľkou kuchyňou s kompletným zariadením na prípravu jedál a priestrannou spoločenskou miestnosťou s televízorom. K spoločenskej miestnosti patrí veľká terasa so samostatným posedením a grilom. Súčasťou ubytovania sú tri toalety a dve kúpelne (luxusná kúpeľňa s vírivou vaňou). V celom apartmáne môžete využívať WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je zabezpečené pri objekte.

V blízkom okolí sa nachádzajú viaceré strediská pre milovníkov lyžovania. Najznámejšie stredisko na Slovensku Jasná je vzdialené cca 12 km, Liptovský Ján a stredisko v Závažnej Porube sa nachádzajú v rozmedzí do 7 km od ubytovacieho zariadenia. Na svoje si tu prídu aj turisti so záujmom o turistiku v Nízkych a Západných Tatrách.