Blízko termálneho kúpaliska!

Voľné termíny ubytovania na leto 2019!

Apartmán Hviezda Vám rád poskytne príjemné ubytovanie v účelne zariadených apartmánoch vo Veľkom Mederi, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus - Veľký Meder. Vzdialenosť od termálneho kúpaliska je asi 2-3 minúty voľným tempom peši.

Celková kapacita ubytovania je 12 lôžok. Vybrať si môžete z troch apartmánov (trojlôžkový, štvorlôžkový a päťlôžkový). Päťlôžkový apartmán má vlastný kuchynský kút a kúpeľňu so sprchou, umývadlom a toaletou. Trojlôžkový a štvorlôžkový apartmán taktiež disponujú vlastným sociálnym zariadením (sprcha, umývadlo, toaleta), no kuchynku majú spoločnú. Kuchyne na prípravu stravy sú zariadené kuchynským riadom, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V každom apartmáne je umiestnený farebný televízor s káblovou televíziou a rádiom. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať WiFi pripojenie na internet.

Na dvore ubytovania si môžete posedieť vo vonkajším posedení pod slnečníkmi. Je tu možnosť grilovania a relaxu na veľkej trávnatej ploche. Pre najmenších máme pripravené detské ihrisko, hojdačky, šmýkačky, preliezky, pieskovisko a samostatnú dvojmiestnu hojdačku. Autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore ubytovania.

Príďte relaxovať do Veľkého Medera. Zaručíme Vám pohodlné ubytovanie počas Vášho pobytu.