Voľné termíny na leto

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v novom dvojizbovom Apartmáne HELIOS, nachádzajúcom sa na prízemí apartmánového domu, vzdialeného len 150 metrov od termálneho kúpaliska a Wellness centra Aquamarin v známej obci Podhájska. Apartmán s balkónom je orientovaný na západ, čo je veľká výhoda najmä v horúcich letných mesiacoch. Ubytovanie v ňom je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Apartmán je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 osôb. K dispozícii je Vám v ňom jedna samostatná spálňa s 2 lôžkami, ako aj obývacia časť s rozkladacou sedacou súpravou (s možnosťou využitia 2 prísteliek), ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením (keramická elektrická platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, riad na varenie, taniere, poháre...). V obývacej časti apartmánu nechýba LED televízor so slovenskými, českými a zahraničnými programami, WiFi pripojenie na internet a spoločenské hry. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou, osuškami, sušičom na vlasy a elektrickým radiátorom.

Parkovanie hostí je zabezpečené zdarma na vlastnom parkovacom mieste priamo pri apartmánovom dome. Sme presvedčení, že sa Vám bude pobyt v našom apartmáne ako i na termálnom kúpalisku páčiť a že sa k nám radi opäť vrátite. Tešíme sa na Vás.