Moderný apartmán v centre Popradu

Last minute! 10% zľava na rezerváciu do 48 hodín pred príchodom


Prijmite pozvanie do nového Apartmánu Grande s moderným vybavením a balkónom priamo v centre Popradu na Námestí Svätého Egídia.

Poloha ubytovania tvorí ideálne prostredie na strávenie dovolenky alebo pracovného pobytu pod majestátnymi Vysokými Tatrami. Mesto Poprad ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Nájdete tu mnoho obchodov, reštaurácií, kaviarní, obchodné centrum Forum, Max a rôzne zaujímavé kultúrne pamiatky. Ak zatúžite po zábave a relaxe zároveň, určite odporúčame návštevu aquaparku AquaCity Poprad alebo termálneho kúpaliska Thermal Park Vrbov. Určite nezabudnite navštíviť aj najstaršie kúpele na Slovensku - Gánovské kúpele s liečivou minerálnou vodou. Známy je aj Gánovský Gejzír a travertíny. Romantická je aj prechádzka popri Popradskom plese. Fanúšikovia golfu si na svoje prídu na Golfovom areáli Black Stork, kde na nich čaká 27 jamkové ihrisko. Za poznaním sa vydajte do Múzea TANAPu vo Vysokých Tatrách. Vaše ratolesti zaiste poteší návšteva galérie trick-artu a optických ilúzií Tricklandie, Hipocentra Hôrka, krytého ihriska Stegoland a v lete Letného tubingu - spúšťanie sa na nafukovacích kolesách po tobogáne bez vody. V zime si doprajete skvelú lyžovačku v lyžiarskych strediskách Svit Lopušná Dolina, SkiTatry Nová Lopušná dolina i Tatranská Lomnica.

U nás v Apartmáne Grande nachádzajúceho sa na treťom poschodí polyfunkčného objektu Palace Hill v Poprade, Vás srdečne privítame počas celého roku, s celkovou kapacitou pre štyri osoby.

Apartmán disponuje s plne vybaveným kuchynským kútom s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V obývacom priestore okrem rozkladacieho gauča slúžiaceho aj ako prístelka pre dve osoby nájdete aj televízor s káblovým aj satelitným príjmom, rádio, CD prehrávač a spoločenské hry. Rovnako je tu pre Vás pripravená aj pohodlná manželská posteľ. Odtiaľto vedie aj vstup na balkón s posedením. Samozrejmosťou je moderne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, práčkou, stojanom na sušenie bielizne, papučami, sušičom na vlasy, bidetom a toaletou. V celom apartmáne môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet, ku ktorému sa dá pripojiť aj káblom.

Ak nás navštívite s bicyklami alebo lyžami, tieto si bezpečne uložíte v pivničných priestoroch na to určených. Auto si zaparkujete pri objekte na kamerami stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vás v Apartmáne Grande!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá