Apartmán GERLACH s privátnym wellness!

Apartmán GERLACH je situovaný priamo pod najvyšším vrchom Vysokých Tatier - Gerlachovským štítom, v mestskej časti Vysoké Tatry - Nová Polianka, v blízkosti Starého Smokovca (3,5 km od centra) resp. Štrbského Plesa (8 km).

Počas pobytu určite oceníte ideálnu polohu ubytovania s jedinečným výhľadom na Gerlachovský Štít. Vzdialenosť od električkovej zastávky je 80 m. Blízka je aj dostupnosť k Popradskému alebo Veľkému Hincovmu plesu. Možnosť relaxácie je tiež v blízkych kúpeľoch v Novom Smokovci alebo v Klimatických kúpeľoch Tatranské Zruby. Počas zimných mesiacov sú k dispozícii lyžiarské strediská ako Jakubkova lúka (3,2 km), Štrbské Pleso, Hrebienok, Dolný Smokovec - Pod lesom alebo Tatranská Lomnica.

Z Apartmánu Gerlach sa dostanete do okolitej prírody Tatranského národného parku. Užívať si ju môžete výletmi po rôznych cyklistických a turistických trasách.

Apartmán Gerlach je Vám k dispozícii počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 4 osoby. Môžete tu tak prežiť príjemne strávené chvíle v kruhu svojich najbližších. K príprave jedál Vám poslúži plne vybavená kuchyňa. Príjemný spánok môžete prežiť v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. K maximálnemu komfortu je rovnako k užívaniu kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Zaistené je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V apartmáne je zabezpečené používanie práčky a žehličky. Využívať tu môžete aj bicykle. Svoje vlastné športové potreby si uschováte vo vyhradenom priestore ubytovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri Apartmánovom dome Gerlach.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že u nás prežijete skvelé chvíle plné oddychu a zábavy!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Fajčiarov