Komfortný a pohodlný mezonetový apartmán

Apartmán G6 je situovaný v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v apartmánovom dome Golem, nachádzajúcom sa v pokojnej časti atraktívnej podtatranskej osady Tatranská Štrba. Výborná poloha ubytovania uprostred očarujúcej prírody Tatier je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie. V blízkosti ubytovania môžu navyše hostia využívať služby reštaurácie, tenisové kurty, cvičný lyžiarsky vlek alebo stanicu tatranskej električky s možnosťou vyvezenia sa na Štrbské Pleso.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenom mezonetovom apartmáne, ktorý je svojim zaujímavým dispozičným riešením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 2 až 4 osôb. V apartmáne je Vám k dispozícii útulná spálňa s manželskou posteľou a príjemná spoločenská časť s posedením a televízorom so satelitným príjmom, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou (keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou). Pohovka nachádzajúca sa v spoločenskej časti apartmánu je zároveň využiteľná pre pohodlné prespanie dvoch osôb. K výbave apartmánu patrí taktiež CD/DVD prehrávač, bezplatné WiFi pripojenie na internet a francúzsky balkón. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na úschovu lyží majú možnosť ubytovaní hostia využívať samostatný odkladací priestor, ktorý je súčasťou apartmánového domu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na vyhradenom parkovisku priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Ak je náš apartmán obsadený, ponúkame Vám aj náš druhý Apartmán F6 - Apartmánový dom GOLEM.