Voľné termíny na leto! LASTMINUTE!

Apartmán Family sa nachádza v podhorskej obci Brezovica, ktorá je situovaná v rázovitom, ľudovými piesňami ospevovanom regióne Orava. Tento kraj je špecifický vidieckym spôsobom života, preto je dovolenka na Orave výborným riešením pokiaľ potrebujete zabudnúť na každodenný zhon a starosti, typické pre mestský štýl života.

Apartmán disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 2 až 7 osôb. Je umiestnený na samostatnom podlaží v podkroví rodinného domu (3. poschodie). Jeho súčasťou sú dve samostatné izby: spálňa, z ktorej je vchod do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a obývačka, spojená klenbou s plne vybavenou kuchyňou. V spálni sa nachádzajú 3 lôžka + prístelka a v obývačke ďalšie 2 lôžka + možnosť prístelky podľa potreby. V apartmáne je televízor, rádio. Kuchyňa je plne vybavená (mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, sporák, rúra na pečenie a všetok potrebný riad pre plný počet osôb).

K dispozícii aj miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov. Apartmán je vykurovaný plynom (neustále teplo + teplá voda). Parkovanie je možné vo dvore, v ktorom sa nachádza aj záhradné posedenie pre plný počet osôb, ohnisko, gril, kotlík na guľáš, hračky a pieskovisko pre deti. Prístup autom celoročne bezproblémový.

Ponúkame Vám rodinnú atmosféru, pokoj a kľud. Tešíme sa na Vašu návštevu.