Vyborna dostupnost Tatry-Aquacity Poprad

Vlastná terasa, Maj -- 3 nocí 150 Eur


Ak ste sa vybrali stráviť Váš pobyt do Vysokých Tatier, pozývame Vás do nášho útulného Apartmánu Eric, ktorý naplní všetky Vaše požiadavky k prežitiu peknej dovolenky, služobnej cesty či výletu.

Okolie ponúka okrem úžasnej tatranskej prírody s množstvom cyklistických a turistických chodníkov aj širokú škálu aktivít. Spolu s deťmi Vám odporúčame návštevu Tricklandie alebo zažiť jazdu lanovkou na Hrebienok. Zrelaxovať sa môžete v blízkych termálnych kúpaliskách AquaCity Poprad a Thermal Parku vo Vrbove. Zima je ideálna na lyžovanie v lyžiarskych strediskách Dolný Smokovec - Pod lesom, Jakubkova lúka alebo v špičkovom lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici.

Ubytovať sa v Apartmáne Eric môžete celoročne. Kapacitne je prispôsobený pre maximálne 6 osôb, a tak je ideálny pre rodinku s deťmi či skupinku priateľov.

Príjemný čas prežijete v obývacej izbe s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým sedením (slúžiacim v prípade potreby aj ako prístelka pre jednu osobu). Milovníkov varenia poteší kuchynka s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Nerušený spánok Vám zaistia dve 2-ložkové spálne - každá s manželskou posteľou a prístelkou. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Zabezpečené tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvý podtatranský vzduch Vás privíta už pri rannej kávičke na veľkej terase ubytovania. Okrem posedenia si tu pokojne pripravíte aj grilované špeciality. Deti sa zabavia na ihrisku vybavenom rôznymi atrakciami. V blízkosti využijete služby hotela s reštauráciou, barom a biliardom.

Máte chuť zaparkovať Vaše auto priamo pri Apartmáne Eric a užívať si skvelú pohodu počas Vášho pobytu poblíž Tatier? Ak áno, s radosťou Vás u nás privítame.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá