Termálne pramene, lyžiarske stredisko.

Moderný Apartmán Dorotka PINE WOOD je situovaný v Apartmánovom dome PINEWOOD VALLEY, v známom kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy, v okrese Stará Ľubovňa.

Nádherná okolitá príroda ponúka mnohé možnosti trávenia voľného času. Ak máte radi turistiku odporúčame vydať sa na túry, prechádzky či cykloturistiku po okolitej prírode Spišskej Magury. V lete si zaplávate na Termálnom kúpaliska Izabela, prípadne navštívite miestne Kúpele Vyšné Ružbachy a zrelaxujete v niektorom s množstva bazénov s liečivou minerálnou vodou. Ak radi spoznávate okolie a históriu, určite navštívte Biely dom, Expozíciu košikárstva v dedine Lacková, Nestville Park, Stredoveký vojenský tábor, Múzeum Zamagurskej dediny či Hrad Ľubovňa. V zime si doprajete skvelú lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Vyšné Ružbachy, ktoré je od Apartmánu vzdialený len 60 m.

U nás v Apartmáne Dorotka PINE WOOD Vás radi ubytujeme počas celého roka s kapacitou pre 4 osoby. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí Apartmánového domu.

Zariadenie disponuje moderne zariadenou obývacou miestnosťou s gaučom, televízorom, audio systémom s CD prehrávačom, rádiom a rozkladacou posteľou slúžiacou ako prístelka pre dve osoby. Z obývacej miestnosti prejdete priamo do plne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Z kuchyne a obývacej miestnosti je možný vstup na balkón s posedením. Pokojný a ničím nerušený spánok po celom dni si doprajete v spálni na pohodlnej manželskej posteli. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpelňa s umývadlom, vaňou, uterákmi a toaletou. V celom objekte je pre hostí dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po náročnom dni si doprajete relax vo fínskej saune alebo vírivke (za poplatok) nachádzajúcich sa priamo v Apartmánom dome. Ak k nám prídete s lyžami alebo bicyklami, tieto si odložíte v miestnosti na to vyhradenej. V zime Vám odporúčame použiť snehové reťaze. Autá si zaparkujete priamo pri objekte. Veríme, že u nás strávite peknú dovolenku a opätovne sa k nám vrátite. Tešíme sa na Vás!