Komfortný apartmán priamo pri vlekoch!

Apartmán Donovaly Magura 28 sa nachádza v rekreačnej obci Donovaly, priamo pri zjazdovke Nová Hoľa, ako aj s priamym nástupom na lanovku Telemix.

Donovaly patria medzi vyhľadávané turistické lokality nielen v zime, ale aj v letnom období. Počas pekný dní si užijete turistiku, cyklistiku, jazdu na bobovej dráhe či adrenalín na lezeckej stene. S detičkami sa zabavíte v rozprávkovej dedine Habakuky alebo detskom mestečku Donovalkove. V zimnom období sú pre Vás pripravené viaceré upravené svahy s lanovkou a Vy si tak dokonale užijete lyžovačku či snowboarding.

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do celoročne dostupného apartmánu, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 4 - 6 osôb.

V apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre dve osoby. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke, kde využijete keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač a chladničku.

Po náročnom dni si príjemne oddýchnete na manželskej posteli v spálni, kde je pre Vás pripravený aj rozťahovací dvojgauč vhodný ako prístelka pre ďalšie dve osoby. Samozrejmosťou apartmánu je aj kúpeľňa s vaňou a toaletou. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo vstupnej chodbičke apartmánového domu, uzavretej bezpečnostnými uzamykateľnými dverami, si môžete odložiť Vaše lyže i bicykle. V areáli ubytovania si môžete príjemne posedieť na drevených laviciach a detičky sa radi vyšantia na detskom ihrisku. Pri apartmánovom dome máte možnosť zapožičať si bicykle alebo si vychutnať dobrú večeru v reštaurácii. Vaše autá si zaparkujete na parkovisku priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Váš pobyt v Apartmáne Donovaly Magura 28.