Apartmán v areáli aquaparku

Apartmán Diamant nájdete priamo v areáli známeho termálneho aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Obec Bešeňová sa nachádza na Liptove, odtiaľto to máte blízko do Vysokých i Nízkych Tatier. Apartmán je súčasťou ubytovacieho komplexu Hotel Bešeňová***+.

Hostia ubytovaní v apartmáne môžu využiť zľavu na vstup do aquaparku a takisto sú Vám k dispozícii služby ponúkané v areáli, takže si užijete napríklad wellness, masáže alebo si zahráte minigolf (spoplatnené služby). Vydajte sa spoznávať krásu okolitých hôr a históriu miest. Navštívte hrad Likava alebo Gran Castle v Liptovskom Hrádku, skanzen v Pribyline alebo vo Vlkolínci. S deťmi si užijete zábavu v ZOO Kontakt alebo objavíte prírodné krásy v niektorej z Demänovských jaskýň. V zimnom období vyhovie táto lokalita všetkým chutiam, v okolí nájdete zjazdovky pre deti aj dospelých, pre začiatočníkov aj pokročilých, užijú si tiež snowboardisti a bežkári. Medzi najznámejšie skiareály patrí Jasná – Nízke Tatry alebo Ski & Bike Park Malinô Brdo – Ružomberok.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v moderne zariadenom Apartmáne Diamant s celkovou kapacitou pre 4 osoby. Vynikajúco sa tu bude cítiť ako menšia rodinka, tak i párik na romantickej dovolenke alebo malá skupinka priateľov.

Apartmán je jednoizbový, nachádza sa tu jedna izba, ktorá slúži ako spálňa a obývacia izba zároveň a menšia kuchyňa, kde nájdete elektrický varič, chladničku s mrazničkou ani rýchlovarnú kanvicu. V izbe si oddýchnete v manželskej posteli a rozkladacom gauči, ktorý slúži ako lôžko pre dve osoby. Vo voľnom čase si pozriete televízor alebo si pustíte rádio. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, hosťom sú k dispozícii i župany a uteráky. V celom objekte je zaistený bezplatný WiFi prístup k internetu.

V hoteli je Vám k dispozícii recepcia a určite oceníte aj služby reštaurácie, kaviarne a baru. K pobytu si môžete priobjednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Ak sa o seba radi staráte, zájdite si fitness centra a potom si vychutnajte saunu. Pre deti je v areáli pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, hračkami, hojdačkami, šmýkačkou, preliezkou aj trampolínou, kde sa dokážu hrať celý deň. Pri hoteli sú zaistené bezplatné parkovacie miesta.

Doprajte si príjemnú dovolenku v komfortnom apartmáne s mnohými službami na dosah ruky. Radi Vás privítame v Apartmáne Diamant.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá