Perfektná lyžovačka so zľavou

Užite si luxusný výhľad na Tatry v nadštandardnom Apartmáne Deluxe Štrbské Pleso ****, ktorý je situovaný v Hoteli Panorama Resort ****, v centre Štrbského Plesa, vo Vysokých Tatrách.

Štrbské Pleso patrí medzi významné centrá celoročného turizmu a zimných športov. Rozkladá sa na južnom brehu jazera Štrbské pleso v nadmorskej výške 1 346 m n.m.. Z apartmánu to máte blízko aj k ďalším plesám vo Vysokých Tatrách. Medzi tie najznámejšie patrí Popradské, Batizovské a Veľké Hincovo pleso. Turistické chodníčky k nim sú dôkladne značené, upravené a poskytujú nádherné výhľady na celé okolie a prekrásnu prírodu. Lyžovačku si zaručene užijete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Park Snow Štrbské Pleso.

Ponúkame Vám celoročne dostupné ubytovanie v apartmáne na 9. poschodí, ktorý je kapacitne prispôsobený pre pobyt 4 osôb. Je vhodný najmä pre páry a 4-členné rodinky či skupinky.

Apartmán pozostáva z obývacej miestnosti s terasou, televízorom a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre dve osoby. Súčasťou obývacej miestnosti je kuchynka s jedálenským posedením, sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Príjemne si oddýchnete v spálni s manželskou posteľou. V prípade záujmu Vám zapožičiame detskú postieľku. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V hoteli využijete služby recepcie, reštaurácie, baru i wellness centra s parnou, fínskou a infra saunou ako aj vírivkou. Za príplatok si priamo na recepcii objednáte celodennú stravu, raňajky sú podávané formou bufetu. Detičky sa radi zabavia hrou v detskom kútiku pri recepcii. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo v garáži zabezpečenej kamerovým systémom a lyže odložíte v lyžiarni. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmáne Deluxe Štrbské Pleso ****.