Útulné ubytovanie za veľmi výhodné ceny!

Apartmán Camber je situovaný v pokojnej lokalite obce Lisková, nachádzajúcej sa len 4 km od mesta Ružomberok. Obec je ohraničená z južnej strany krásnou prírodou Národného parku Nízke Tatry a zo severnej strany Národnou prírodnou rezerváciou Chočské vrchy. Svojím návštevníkom tak ponúka široké možnosti turistiky a cykloturistiky. Ďaleko to nie ani do termálneho kúpaliska v Bešeňovej (7 km), či do blízkeho lyžiarskeho strediska Ružomberok - Malinô Brdo (6 km).

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v apartmáne so samostatným vchodom, umiestneným na 1. poschodí rodinného domu. V apartmáne majú hostia k dispozícii priestrannú izbu s kapacitou 5 lôžok s možnosťou jednej prístelky. Na prípravu vlastnej stravy tu nájdete veľkú kompletne vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánu je WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo dvore apartmánu nájdete záhradné posedenie, ohnisko a vonkajší krb s možnosťou opekania a grilovania. Vaše ratolesti sa môžu zahrať s pripravenými hračkami v detskom pieskovisku, vykúpať sa v detskom bazéniku, či pohojdať sa na záhradnej hojdačke. Srdečne Vás k nám pozývame a veríme, že sa k nám budete radi vracať.